שיחת הכרות וייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

אימון, ליווי וסדנאות בתחום הקריירה והתנהלות כלכלית משפחתית, אישית או עסקית.

הנחייה וליווי אישי להשגת והגעה לתוצאות מוכחות תוך כדי תהליך התפתחות אישית משמעותי.

אפשרות להתייעצות חד פעמית בטלפון, סקייפ או וואטסאפ

פשוט לדבר ♥

אם את מרגישה צורך לדבר,
לפרוק קצת מהלב, להתייעץ.
את מוזמנת לשיחה איתי
שיחה גלויה, מעניינת בגובה העיניים!

להתקדם בסולם הקריירה

אם אתה אוהב את העבודה שלך ומרגיש תקוע. רוצה להתקדם במקום עצמו או בתחום ומרגיש שזה לא ממש מצליח לך. אפשר לעשות את זה. יש מספר דרכים להתקדם ולהתפתח במקום העבודה ובקריירה בכלל. יחד נזהה את החסמים, האפשרויות וההזדמנויות העומדות בפניך ואיך להוציא אותן לפועל.

ייעוץ להתנהלות כלכלית

התנהלות כלכלית נכונה משפיעה על כל היבט בחיי היום יום שלנו. החל מצרכים בסיסיים כמו אוכל ועד ההנאות שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. אם אתם מרגישים תקיעות או רצון לשינוי, אני הכתובת שלך! יחד אתכם נלמד את המצב הקיים, נכיר לעומק ונעבוד על שינוי חיובי עבורכם.

שינוי קריירה

יש תקופות בחיים בהם אנו מרגישים את הרצון להתקדם ולעשות שינוי. מעבר או שינוי קריירה מהווה אתגר ועשוי להיות מלווה בפחדים ובלבול. יחד עם זאת הסבה מקצועית היא הזדמנות וזכות להביא את כל מה שצברנו בדרך לטובת תכנון השינוי באופן הטוב והמוצלח ביותר

התנהלות כלכלית משפחתית

אני מאמינה שרוב התוצאות שלנו משקפות את דרך החשיבה שלנו וקבלת ההחלטות שלנו והן עצמן תוצאה של אמונות עליהן גדלנו וסיגלנו. החל בהתנהלות ההורים בבית אם בניהול הכלכלי או ביחס שלהם אל הילדים.

ייעוץ קריירה ופיתוח קריירה ברחובות

אם אתם נמצאים באזור רחובות ומחפשים התייעצות או אימון בתחומים של ייעוץ קריירה, שינוי קריירה או פיתוח קריירה,אתם מוזמנים ליצור איתי קשר!

ייעוץ ואימון לקריירה

הכל מתחיל מלמצוא את הנתיב המקצועי הטוב ביותר עבורך. לדעת באמת מה הכי טוב לך, ומה יאפשר לך להביא את עצמך לידי ביטוי כך שתתאפשר צמיחה, מימוש עצמי ופיתוח קריירה טובה מצליחה ויציבה. פתיחת כל האפשרויות ובחירה ממקום ממוקד , יודע ובטוח בעצמו.

אימון לחיפוש עבודה וכניסה למקום עבודה חדש

הכנה לראיונות עבודה
שדרוג קורות חיים
ליווי למציאת עבודה
אימון בכניסה לעבודה
לשפר ולחזק את הביטחון העצמי, כך שתתנהל על הצד הטוב ביותר עבורך ברמה הייצוגית והמנטאלית

סדנאות ושוברי מתנה

סדנאות לאימון קריירה והתנהלות כלכלית אישית, משפחתית או עסקית.
מישהי או מישהו קרוב לליבך מתלבט?תקוע?מתוסכל? שובר מתנה למפגש ייעוץ קריירה עם עדנה חן לשיחת מיקוד ואימון שפותחת אופקים חדשים!

אימון וליווי בהקמת ופתיחת עסק

מאיפה מתחילים כאשר הכל בידיים שלך. איך מיישמים את מה שהיה עד כה רעיון, על הצד הטוב ביותר. כמו שכבר נאמר " כל ההתחלות קשות" הרבה משימות ובלבול. אני אנחה ואמקד אותך. נזהה איפה קל וזורם, איפה האתגרים ואיך להתמודד איתם. לפעול מתוך סדר שקט וביטחון

משרות ומידע למעסיקים

תהליך האימון איתי מביא מענה ייחודי בעולם התעסוקה והקריירה. חיבור אישי בין מחפשי עבודה למעסיקים. אימון וליווי בכל שלב עד למציאת המשרה והקריירה המיוחלת וכמובן מצד המעסיק התאמת העובד/ת באופן מלא.

שינוי קריירה, שינוי מקצועי והתנהלות כלכלית נכונה