בתקופה האחרונה – כחודשיים בערך, אני עושה טקס בוקר. לאחר ששמעתי על הנושא של טקס בוקר דרך האינטרנט ומעגל המכרים שלי.
החלטתי להתחיל עם טקס בוקר אישי דרך ההבנות והתובנות שלי בתחום האימון של פיתוח קריירה וייעוץ להתנהלות כלכלית חיברתי לעצמי טקס בוקר משלי
אני מציעה את זה גם לכם אם אתם רוצים לעשות שינוי אם אתם מבולבלים בקשר לאיזה תחום בחיים שלכם אם אתם רוצים להגיע למסקנות אם אתם רוצים לשפר תחומים כמו התנהלות כלכלית נכונה, שינוי תעסוקתי או שינוי מקצועי, תנסו את זה ותראו שדברים קורים!

יש לך שאלה בתחום של התנהלות כלכלית?
לקבלת מענה ראשוני בווטסאפ ללא התחייבות
לחצו על כפתור הוואטסאפ >>

דברים קטנים, צעדים קטנים מובילים לשינוי גדול!

אני קמה כל בוקר 1/4 שעה לפני הזמן שזה אתגר בפני עצמו אני מתחילה בכתיבה חופשית ורושמת שלוש תודות ושלושה דברים שאני רוצה שיקרו היום או שלושה תחומים שאני בוחרת להתמקד בהם היום. 
אחרי כחודש ראיתי שהרבה דברים קורים.
הרבה דברים שרשמתי בבוקר קרו מהלך היום וקרו טוב!

ואז החלטתי לאמץ את זה. לנושא המיקוד השבוע ובמוצאי שבת רשמתי על מה אני רוצה לשים את הפוקוס השבוע?
אחד הדברים שהשתנו הוא שאני צועדת שזה אתגר בשבילי בחורף הזה לצאת בקור ולצעוד ואני בטוחה שזה בזכות המטרות והמיקוד שהצבתי לעצמי בטקס הבוקר אני מוצאת את עצמי מציעה את טקס הבוקר גם למתאמנים לא רק כדי להניע שינוי אלא גם להגיע למסקנות ותובנות.

מה מיוחד כל כך בבוקר?
אם אנחנו עושים את טקס הבוקר לפני כל דבר אחר ביום הראש שלנו נקי ואז אנחנו כותבים דברים מדהימים ויש לנו חומרים מעולים לעבוד איתם!

כתיבה יוצרת שינוי ומציאות חדשה

דרך תרגילים חוויתיים ו”עוקפי ראש” בסדנת כתיבה כגון: כתיבה אוטומטית, דמיון מודרך, עבודה עם תמונות מהאלבום, שירים מפעם ועוד רדי-מיידס מההיסטוריה האישית, אימפרוביזציות וכתיבה בצוות, נעקוף חשיבה נוסחתית כדי שיתאפשר לנו למצוא את הסיפור האמיתי שבוער בתוכנו 

יש לך שאלה בתחום של פיתוח קריירה ושינוי מקצועי?
לקבלת מענה ראשוני בווטסאפ ללא התחייבות
לחצו על כפתור הוואטסאפ >>

תגובה אחת

  1. אורי הגב

    אהבתי את מה שאמרת בסרטון ואת האנרגיה שעברה בסרטון! אני בזמן האחרון מתרגל תודה! לפני שאני הולך לישון ובבוקר. התובנה שחשוב לעשות את זה על הבוקר לפני שעשיתי כל דבר אחר היא מדהימה!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן