מחשבות על אימון אישי לחיים וניהול לוחות זמנים

עדנה חן מאמנת מוסמכת ומנחת סדנאות | מחשבות על אימון אישי לחיים ושיגרה

בוקר שישי שמשי ומקסים.
החזרה לשיגרה לא פשוטה.
הרבה מאיתנו לא בדיוק חזרו לאותה שגרה שהכירו לפני הקורונה וגם אלה שחזרו לאותה שיגרה, חווים אותה אחרת ממה שהייתה. עדיין באוויר ובסביבה השיגרה היא לגמרי אחרת יש עדיין הרבה עסקים. סגורים והרבה מהעסקים שפתוחים פועלים במתכונת מיוחדת. התקשורת מדברת רק קורונה (מומלץ לא לצפות), לבלות עדיין אי אפשר וגם זה משפיע מאד עלינו.

אימון אישי לחיים - לזכור מי אנחנו

אני בטוחה שכל אחד ואחת מאיתנו עוברים בלאגן אחד שלם וזה ממש כמו להתחיל ללמוד ללכת. דבר שמאוד עוזר בימים כאלה של חוסר ודאות ושל שינויים כל כך גדולים זה לזכור מי אנחנו. זה לזכור את מה שאנחנו מביאים לתוך המצב החדש או לתוך עולם של חוסר ודאות זה הדברים שעשינו והצלחנו בהם זה החוזקות שלנו זה האנשים והתמיכה שיש לנו ביום יום אם זה משפחה אם זה חברים.

אימון אישי לחיים - גמישות מחשבתית

היכולות שלנו אלה הדברים שאנחנו יכולים לגייס מתוכנו לתוך היום יום וזה הזמן לגייס את כל זה ולחיות יום ביומו. כן יש אסטרטגיה כן יש עתיד כן יש מחשבות הלאה אבל בסוף בימים כמו אלה מאוד חשוב לשמור על גמישות מחשבתית ולעבור יום ביומו בדרך הכי טובה לנפש שלנו לשמור מכל משמר על הנפש שלנו על החיוביות שלנו על השמחה שבתוכנו וזה מה שיעזור לנו לקום חזרה על הרגליים ולהצליח לעבור את התקופה הזו💖

אם אתם צריכים יד בדרך לעבור את הימים האלה וגם לחשוב קדימה
אני כאן בשבילכם
שבת שלום🤗🥂
עדנה חן-באום
קריירה ואימון לחיים
054-2236191

יש לך שאלה בתחום של פיתוח קריירה ושינוי מקצועי?
לקבלת מענה ראשוני בווטסאפ ללא התחייבות
לחצו על כפתור הוואטסאפ >>

לכל פרויקט שתבחרו יש נקודת התחלה ומשם ממשיכים לשלבי התכנון והביצוע.
הפרויקטים של היום נעשים יותר ויותר מורכבים – ו…כולנו מחפשים כלים שיקלו על ניהול פרויקטים, בדיקת שלבים בניהול פרויקט או אפליקציה לניהול פרויקטים.